Vizyonumuz

İSTANBUL'UN EN SAYGIN PATENT BÜROLARINDAN BİRİSİYİZ

En etkili çözümü bulmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz

Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar. Ata Patent A.Ş. olarak bizim de yaptığımız veya yapmaya çalıştığımız budur. Biz Ata Patent A.Ş. olarak, müşterilerimizin ve müvekkillerimizin sorunlarını ve bu sorunlarına çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz.

Müşterilerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de müvekkil ve müşterilerimiz, Ata Patent A.Ş. olarak yanlarında olduğumuzu, yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu biliyorlar.

İstanbul’un seçkin patent büroları arasında yer alan Ata Patent A.Ş., gerek kendi ve gerekse birlikte çalıştığı diğer hukuk büroları hukukçu, marka ve patent vekilleriyle, aralarında ticaret hukuku, şirketler hukuku, marka, patent ve tasarım tescili ve bunlarla ilgi diğer hukuki sorunların da içinde bulunduğu 10’un üzerindeki hukuk dallarında müvekkil ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Büromuzun müvekkil ve müşterileri arasında Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketleri, bankaları, finans kurumları ile özel şahıs şirketleri yer almaktadır. Ata Patent A.Ş. avukat, marka ve patent vekilleri büromuz müvekkil ve müşterini gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki işlerde temsil etmektedirler.

Müşteri ve müvekkillerimizle olan çalışmalarımızda, müvekkil çıkarlarını ilk ve vazgeçilmez bir unsur olarak gördüğümüz için, müvekkillerimiz büromuz hukukçularının hukuki deneyim ve kararlarına, onların getirdiği çözüm önerilerine tam olarak güvenmekte ve destek vermektedirler.

Ekibimiz

Uzmanlıklarımız

Marka

Marka Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Marka Avukatı

Marka

Patent

Patent Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Patent Avukatı

Patent

Faydalı Model

Faydalı Model Başvurusu, Tescili, Tazminat Davaları

İstanbul Faydalı Model Avukatı

Faydalı Model

Tasarım

Tasarım Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstabul Tasarım Avukatı

Tasarım
Neden Ata Patent?

Ata Patent A.Ş., yaklaşık 25 yıllık hukuki tecrübesini ve hukuki düşünme yeteneğini birleştirerek daha da çok çalışmanın kendisini ve müvekkillerini daha da öne, ileriye götüreceğinin bilinciyle hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Ata Patent A.Ş. hukukçusu olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz. Ayrıca şunun da farkındayız ki; eğer biz Türk patent dünyasında önde, ilerde olursak bizim müşterilerimiz de bizimle önde, ilerde olurlar.

Neden Ata Patent A.Ş.?

  • Ata Patent A.Ş. İstanbul’un en saygın patent bürolarından birisidir
  • Ata Patent A.Ş. uluslararası tecrübesiyle hizmet vermektedir
  • En etkili çözümü bulmak için bütün deneyimimizi kullanırız
  • Müşterilerimizin istediği çözümlerin geçici olmadığının farkındayız
  • Ata Patent A.Ş. 2013 yılında anonim şirket olarak tescillenmiştir
  • Ata Patent A.Ş. kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır

İstanbul’da Marka Patent, Faydalı Model, Tasarım İşleri için Ekibimize Ulaşın

İstanbul’da çalışmalarına devam eden Ata Patent A.Ş.‘ne ve marka, patent, faydalı model, tasarım iptali ve hükümsüzlük davaları için avukatlarımıza İletişim sayfamızdan ulaşabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

error: Content is protected !!
× WhatsApp