Müşteri Yorumları

İSTANBUL'UN EN SAYGIN PATENT BÜROLARINDAN BİRİSİYİZ

En etkili çözümü bulmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz

Selçuk Bey marka ve tasarım avukatlığında uzman olması sebebiyle şirket unvanımızın ve ibarelerimizin korunması hakkında yaşadığımız sıkıntılara kolay ve hızlı çözümler sundu. Kendisiyle tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun kaldık.

[Lütfü Şahsuvaroğlu Akaryakıt Ürün. Otom. İnş. San. Ve tic. Ltd. Şti. ]

Ata Patent sayesinde markalarımızın ve tasarımlarımızın tescil ile korunması bize ileride karşılaşacağımız problemler için kalkan oldu. Şimdi sektörümüzde şirketimizin unvanı ve ibaresi tescilli bir şekilde emin adımlarla ilerliyoruz.

[Mete-Set İnşaat Dekorasyon San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.]

Güler yüzlü ve güven verici tavırlarıyla çalışmaya başladığımız ilk günden beri Selçuk Bey ve diğer çalışanlar bize doğru adreste olduğumuzu hissettirmişti. Karşılaştığımız sorunlara hızlı çözümler yaratıp, markamızın haklarını koruma konusunda bize hukuki yönden yol gösterici olmuşlardır. Kendileriyle çalışmaktan mutluluk ve güven duyuyoruz.

[Dynomighty Design Inc. ABD]

Fikri ve Sınai Hakların mahkemeler önünde korunuyor olmasının büyük önem taşıdığı ve marka hırsızlarının arttığı bu günlerde, Ata Patent A.Ş ile çalışmamız bizim için ayrıcalık oluşturmuştur. Güncel gelişmeleri takip edip bizlere hukuki alt yapılarıyla yardımcı olmaları, bütün haklarımızı anlatıp bizleri aydınlatmaları güven verici olmuştur. Başarılarının devamlarını dilerim.

[EDS Cephe Sistemleri ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ]

Marka ve şirket unvanımızın başka kişi tarafından çalınıp, kullanıldığı gerçeği ile yüz yüze gelmemiz bir patent şirketiyle çalışma gerekliliğine sebep olmuştur. Yıllarca çalışıp, emek vermiş olduğumuz markamızı korumamıza yardım eden Ata Patent A.Ş ve kurucusu Selçuk Bey’e çok teşekkürler.

[Kare Mümessillik Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ]

Marka ve ibare hırsızlığı konusunda verdiğimiz mücadelede deneyimli kadrosuyla hizmet veren Ata Patent A.Ş. ile tüm haklarınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanları ve güven veren duruşuyla yaşadığımız zorluklarda yanımızda olan Ata Patent’e minnettarız.

[Refleks Yangın Güvenlik Sist. Taah. Ve Yazılım Ltd. Şti.]

Ekibimiz

Uzmanlıklarımız

Marka

Marka Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Marka Avukatı

Marka

Patent

Patent Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Patent Avukatı

Patent

Faydalı Model

Faydalı Model Başvurusu, Tescili, Tazminat Davaları

İstanbul Faydalı Model Avukatı

Faydalı Model

Tasarım

Tasarım Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstabul Tasarım Avukatı

Tasarım
Neden Ata Patent?

Ata Patent A.Ş., yaklaşık 25 yıllık hukuki tecrübesini ve hukuki düşünme yeteneğini birleştirerek daha da çok çalışmanın kendisini ve müvekkillerini daha da öne, ileriye götüreceğinin bilinciyle hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Ata Patent A.Ş. hukukçusu olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz. Ayrıca şunun da farkındayız ki; eğer biz Türk patent dünyasında önde, ilerde olursak bizim müşterilerimiz de bizimle önde, ilerde olurlar.

Neden Ata Patent A.Ş.?

  • Ata Patent A.Ş. İstanbul’un en saygın patent bürolarından birisidir
  • Ata Patent A.Ş. uluslararası tecrübesiyle hizmet vermektedir
  • En etkili çözümü bulmak için bütün deneyimimizi kullanırız
  • Müşterilerimizin istediği çözümlerin geçici olmadığının farkındayız
  • Ata Patent A.Ş. 2013 yılında anonim şirket olarak tescillenmiştir
  • Ata Patent A.Ş. kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır

İstanbul’da Marka Patent, Faydalı Model, Tasarım İşleri için Ekibimize Ulaşın

İstanbul’da çalışmalarına devam eden Ata Patent A.Ş.‘ne ve marka, patent, faydalı model, tasarım iptali ve hükümsüzlük davaları için avukatlarımıza İletişim sayfamızdan ulaşabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

error: Content is protected !!
× WhatsApp