Kurumsal

Türkiye'nin En Saygın Patent Bürolarından Birisiyiz

En etkili çözümü bulmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz

Yeni bir tür fikri mülkiyet firması kurmak için 1996 yılında yola çıktık. Patent firmalarının işleyişine meydan okuyan, geleneksel endüstri bilgeliğinden uzaklaşan ve müvekkillerini firmanın kalbine yerleştiren bir anlayıştı bu. Yenilik, etkinlik ve başarı için emsal oluşturmamıza yardımcı olan bir yaklaşımdı.

Ata Patent™ Bürosu fikri mülkiyet avukatları, 1996 yılından beri müvekkillerinin fikri mülkiyet haklarını korumaya devam ediyorlar. Müvekkillerimizin işlerini yakından tanımayı işimiz haline getiriyoruz; öngörülemeyen fırsatları gerçekleştirmek için diğer patent firmaların geleneksel patent başvuru süreçlerinin çok ötesine geçmekle başlıyoruz.

İstisnai referanslarımız ve uygulama alanlarımızdaki engin deneyimimiz sayesinde, dünyanın her yerindeki müvekkillerin benzersiz ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hukuki çözümler yaratmada mükemmeliz. Herhangi bir patent firması yasal hizmetler sağladığını iddia edebilir – faaliyetlerimizi farklı kılan daha yüksek bir hizmet düzeyinde ısrar ediyor olmamızdır.

Neden Ata Patent™ A.Ş.?

Sürekli değişen, hızlı tempolu dünyamızda, bireyler ve işletmeler bir fırsatın kayıp gitmesine izin veremezler. Ata Patent™ A.Ş.’deki enerjik fikri ve sınai haklar hukuku avukatları, gelişmekte olan küresel kültürümüzün ruhu ve onun baş döndüren hızı ve özü ile doludur. Müvekkillerimiz nezdinde birinci sınıf, çalışkan, her zaman görev başında olan uygulamacı avukatlar olarak ün kazandık.

Ata Patent™ bürosundaki avukatlarımız, müvekkillerimizin çıkarlarını korumak ve onları piyasada hakimiyet için konumlandırmak için kanunun gücünü kullanır. Bizi yanınızda bulundurmanız, şirketinizin tam potansiyeline ulaşmasını sağlamanın başka bir yoludur.

Başarımız, müşterilerimize olan bağlılığımızdan ve onlara verdiğimiz değeri en üst düzeye çıkarma yeteneğimizden kaynaklanmaktadır. Avukatlarımız, müşterilerimizin işlerini ve sektörlerini anlamaya ve özel stratejiler geliştirmek için onlarla iş birliği yapmaya kendini adamıştır. Biz, Türkiye genelinde müvekkillerimizin çıkarlarına hizmet etme yeteneği sağlayan diğer şehirlerde işbirliği içinde olduğumuz ofisler ile sizlere çok daha yakınız.

Ata Patent™, İstanbul, Türkiye'de fikri mülkiyet varlıkları için uygun maliyetli yasal koruma ile müvekkillerine yardımcı olmak için eksiksiz bir hukuk hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

neden biz en iyisiyiz

Doğru Karar Verin

Uluslararası tecrübemizle hizmet veriyoruz. En etkili çözümü bulmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Uzman tavsiyesi

En iyi yasal dizinler tarafından fikri mülkiyet hukuku alanında lider olarak tanınan, fikri ve sınai mülkiyet hukukunun tüm alanlarında şirketlere ve şahıslara hizmet veriyoruz.

Farklı Yaklaşım

İstanbul merkezli şirket içi avukatlarımız ve ABD, İngiltere ve Avrupa'da bulunan bağlı hukuk bürolarımız ile uzman ekibimiz marka, patent ve fikri ve sınai mülkiyet hukukunun her alanında deneyimlidir.

Sonuç Odaklı

4.385 mal ve hizmet markası, 390 patent, 662 tasarım tescilini başarıyla sağladık. Ayrıca yüzlerce PCT ve Avrupa Patent validasyonu gerçekleştirdik.

Profesyonel Takım

Ödüllü, kendini işine adamış avukatlardan oluşan ekibimiz, Türkiye'de ve yurtdışında şirketlere ve şahıslara fikri mülkiyet hukuku ihtiyaçları konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Yorumlar

Ata Patent™ Bürosu, yalnızca fikri mülkiyet hukukuna odaklanmış, saygın bir patent firmasıdır.

“Benim için ilk kez bir avukatla çalışıyorum, bu yüzden karşılaştırma yapacak deneyimim yok, ancak mevcut profesyonellikten çok memnun ve çok memnunum. Tanıştığımızdan beri Akkaş Bey'e karşı hissettiğim en temel duygu “güven”. Avukatlık mesleğindeki en önemli değerin bu olduğuna inanıyorum.”
Ceren A.
Müvekkil
“Her iş insanının ve girişimcinin Selçuk Bey ile iletişime geçmesini şiddetle tavsiye ediyorum, kendisi çok nitelikli bir insan ve sorulara verdikleri yanıt hızı inanılmaz. Onlar sadece bir hukuk firması değil, bundan çok daha fazlası. Yeni bir pazara girerken yabancı müşterilerin endişelerini çok iyi anlıyorlar ve çok sabırlılar.”
Mark C.
Müvekkil
error: Content is protected !!
× WhatsApp