Kurumsal

İSTANBUL'UN EN SAYGIN PATENT BÜROLARINDAN BİRİSİYİZ

En etkili çözümü bulmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz

Uluslararası tecrübemizle hizmet veriyoruz

En etkili çözümü bulmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz

Ata Patent A.Ş., müşterilerine marka, patent ve tasarım konularında hizmet vermek ve müşterilerin marka tescili, tescilli markalarının korunması ve haksız rekabetin önlenmesi hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında kurulmuş, 2013 yılında A.Ş. olarak tescil edilmiştir. Ata Patent, kurulduğu günden beri Türk ve Yabancı müşterilerinin marka, patent, tasarım ve diğer fikri hakların korunması ile ilgili her türlü hukuki hizmetleri uygun fiyatla sunmaktadır.

Ata Patent hukukçusu olarak bizler, yurt içinde ve yurt dışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz.

Marka
Patent
Tasarım
Faydalı Model

İstediğiniz çözümlerin geçici olmadığının farkındayız

Ekibimiz

Neden Ata Patent?

Ata Patent, yaklaşık 25 yıllık hukuki tecrübesini ve hukuki düşünme yeteneğini birleştirerek daha da çok çalışmanın kendisini ve müvekkillerini daha da öne, ileriye götüreceğinin bilinciyle hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Ata Patent hukukçusu olarak bizler, yurt içinde ve yurt dışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz. Ayrıca şunun da farkındayız ki; eğer biz Türk patent dünyasında önde, ilerde olursak bizim müşterilerimiz de bizimle önde, ilerde olurlar.

Neden Ata Patent A.Ş.?

  • Ata Patent A.Ş. İstanbul’un en saygın patent bürolarından birisidir
  • Ata Patent A.Ş. uluslararası tecrübesiyle hizmet vermektedir
  • En etkili çözümü bulmak için bütün deneyimimizi kullanırız
  • Müşterilerimizin istediği çözümlerin geçici olmadığının farkındayız
  • Ata Patent A.Ş. 2013 yılında anonim şirket olarak tescillenmiştir
  • Ata Patent A.Ş. kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır

İstanbul’da Marka Patent, Faydalı Model, Tasarım İşleri için Ekibimize Ulaşın

İstanbul’da çalışmalarına devam eden Ata Patent A.Ş.‘ne ve marka, patent, faydalı model, tasarım iptali ve hükümsüzlük davaları için avukatlarımıza İletişim sayfamızdan ulaşabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

error: Content is protected !!
× WhatsApp